SK CZ     02 210 261 24     info@eoptic.sk Kontakt
0

Ako si správne vybrať?

Základným prvkom nakupovania okuliarov online je ich správny výber. Musíme sa zamerať hlavne na 2 základné prvky:

  • veľkosť okuliarov,
  • tvar okuliarov.
Tvar okuliarov - FILTER

Dnes poznáme niekoľko základných typov tvárí. Na každú tvár sa môžu hodiť trochu iné okuliare, iný dioptrický rám. Pre výber správne tvaru okuliarov si môžeme na stránkach E-OPTIC pomôcť filtrom v jednotlivých kategóriách, alebo virtuálnym zrkadlom.

V každej kategórii môže kliknutím na lištu FILTER zobraziť širšiu ponuku filtrovania jednotlivých okuliarových rámov. Následne nám stačí vybrať už len správny typ tváre a E-OPTIC vám zobrazí tie správne okuliare.

obrazok filter Tvar okuliarov – virtuálne zrkadlo

Druhou možnosťou vybrať správny tvar rámu je využiť naše virtuálne zrkadlo. Jednoducho na svojom počítači, alebo mobilnom zariadení klikneme na tlačidlo VYSKÚŠAJTE. Následne máme dve možnosti. V prvom prípade môžeme fotografiu nahrať do virtuálneho zrkadla, pomocou ikony MOJA FOTOGRAFIA v ľavom dolnom rohu, alebo spustiť LIVE mód v pravom hornom rohu virtuálneho zrkadla a využiť tak webkameru zariadenia.

Veľkosť okuliarov - meranie

Veľkosť okuliarov je druhý z najpodstatnejších parametrov pri výbere správneho okuliarového rámu pre dioptrické, alebo slnečné okuliare. V prvom kroku musíme poznať značenie okuliarov.

Na každej stránke sa pri okuliaroch nachádzajú základné parametre.

obrazok filter

Ak chcem použiť okuliare, ktoré už každý z nás doma určite má, nielen dioptrické, ale aj slnečné napríklad môžeme zmerať svoje aktuálne okuliare a tak si porovnať hodnoty, ktoré sú uvedené pri jednotlivých produktoch.

Druhou oveľa jednoduchšou možnosťou je pozrieť sa na stranicu okuliarov, ktoré máme doma a vedieť prečítať správne značenie.

obrazok filter

Na obrázku vidíme, ako jednotlivé parametre vypísané na stranici okuliarového rámu vieme porovnať s hodnotami na našom eshope.

Veľkosť okuliarov – trik s kreditnou kartou

Posledným trikom ako správne určiť veľkosť okuliarov, ktoré si chcete zakúpiť na našich stránkach E-OPTIC je určenie veľkosti okuliarového rámu. Túto veľkosť máte pri každom produkte zobrazenú v popisnej tabuľke vľavo od produktu. Veľkosti môžu byť S, M, L, XL. Najčastejšia veľkosť, ktorá sa vyskytuje u väčšiny zákazníkov je M.

Ako ale zistiť aká je tá vaša správna veľkosť? Jednoducho, stačí si oproti zrkadlu priložiť kreditnú kartu ako je to uvedené na obrázku. Ak kreditná karta končí svojou hranou s očným kútikom (vzdialenejším od nosa) máte veľkosť M. Ak karta presahuje váš kútik máte veľkosť S a v prípade že karta nie je dosť široká aby dosiahla na očný kútik máte veľkosť L.

obrazok filter

    FACEBOOK               INSTAGRAM               02 210 261 24               info@eoptic.sk     
NÁJDETE NÁS AJ NA

KONTAKT

      Copyright © 2019 www.eoptic.sk