Všetky objednávky doručíme k Vám domov zadarmo! Vrátenie bez starosti Autorizovaný predajca
0 0

Ako si správne vybrať?

Máte poruke svoje staré okuliare? Pomôžeme Vám nájst správnu veľkosť.

Ak máte po ruke svoje staré okuliare zadajte ich veľkosť ako to vidíte na nasledujúcom obrázku. Ako napr. 52 16 140. Za prvou hodnotou (v našom prípade 52) sa nachádza znak□, tento si nevšímajte. Tieto tri hodnoty zadajte do okienok nižšie a kliknite aké okuliare chcete vybrať. Nájdeme pre vás tú správnu veľkosť a vy môže vyberať už len dizajn.


  


obrazok filter

Veľkosť okuliarov – trik s kreditnou kartou

Ďalším trikom ako správne určiť veľkosť okuliarov, ktoré si chcete zakúpiť na našich stránkach E-OPTIC, je určenie veľkosti okuliarového rámu. Túto veľkosť máte pri každom produkte zobrazenú v popisnej tabuľke vľavo od produktu. Veľkosti môžu byť S, M, L, XL. Najčastejšia veľkosť, ktorá sa vyskytuje u väčšiny zákazníkov je M.

Ako ale zistiť, aká je tá vaša správna veľkosť? Jednoducho, stačí si oproti zrkadlu priložiť kreditnú kartu ako je to uvedené na obrázku. Ak kreditná karta končí svojou hranou s očným kútikom (vzdialenejším od nosa), máte veľkosť M. Ak karta presahuje váš kútik máte veľkosť S a v prípade, že karta nie je dosť široká, aby dosiahla na očný kútik, máte veľkosť L.

obrazok filter


Tvar okuliarov – virtuálne zrkadlo

Jednou z možností ako si vybrať správny tvar rámu je využiť naše virtuálne zrkadlo. Jednoducho na svojom počítači, alebo mobilnom zariadení klikneme na tlačidlo VYSKÚŠAJTE. Následne máme dve možnosti. V prvom prípade môžeme fotografiu nahrať do virtuálneho zrkadla, pomocou ikony MOJA FOTOGRAFIA v ľavom dolnom rohu alebo spustiť LIVE mód v pravom hornom rohu virtuálneho zrkadla a využiť tak webkameru zariadenia.MOŽNOSŤ VRÁTENIA DO 14 DNÍ


OKULIARE Z NAŠICH PARTNERSKÝCH OČNÝCH OPTÍK


KVALITNÉ ČESKÉ OKULIAROVÉ ŠOŠOVKY (SKLÁ)


BEZPEČNÁ PLATBA
    FACEBOOK               INSTAGRAM               +421 2 210 261 24               info@eoptic.sk     
KONTAKT

      Copyright © 2023 www.eoptic.sk